las smaobojcow

Kochani !

Wreszcie ukończyłam swojego mini e- booka i mogę się nim pochwalić. Jest on do ściągnięcia poniżej w trzech formatach: PDF, MOBI oraz EPUB. Każdy z nich ma oddzielny numer ISBN, słowo od autorki oraz słowniczek japońskich słów. Jest też specjalna dedykacja oraz kilka bardzo ładnych ilustracji, mojej koleżanki Zuzanny Kledzik (linki do prac Zuzi znajdziecie poniżej). Natomiast korektą tekstu zajęło się Bystre Oko pani Barbary Kostrzewskiej. Dziewczyny – wielkie dzięki za miłą i fachową współpracę. Klikając na poniższe linki, możecie sobie zgrać e – booka na komputer lub na Wasz czytnik. Ja właśnie przed chwilą zrzuciłam swoje opowiadanie na Kindla i bardzo się z niego cieszę. Oto jak to wygląda:

kindle

 

Opowiadanie jest o samobójcy z Japonii i w sumie tyle w temacie. Im więcej Wam napisze, tym bardziej będę spojlerować, a tego bym nie chciała. Życzę Wam miłego czytania i mam nadzieję, że opowiadanie Wam się spodoba. Dla mnie ma one dużą wartość, gdyż jest to mój pierwszy własnoręcznie wykonany e-book. Poniżej znajdziecie linki do każdego formatu:

 • Format PDF, kliknij na poniższy link:

Salaryman_opowiadanie_Aleksandra_Seredyn

 •  Format EPUB, kliknij na poniższy link

Salaryman_opowiadanie – Aleksandra Seredyn

 • Format MOBI, kliknij na poinższy link

Salaryman_opowiadanie – Aleksandra Seredyn

 

 

wisielec

Jeśli spodobały Wam się ilustracje Zuzi, możecie zobaczyć ich więcej na:

https://zuzakledzik.myportfolio.com/

https://www.facebook.com/zuza.kledzik.ilustration

https://www.behance.net/zuza_kledzik

https://www.instagram.com/zuza.kledzik/?hl=en

Dajcie znać co myślicie o opowiadaniu i czy podobały Wam się ilustracje Zuzi. Serdecznie pozdrawiam i życzę udanego wieczoru.

5 komentarzy

 1. Powiem Ci czuć tę cieżką atmosferę, po moich przejścach mogłam się z tą treścią zidentyfikować. Straszny ten las, obejrzalam sobie zdjecia w google, rysunki genialne. Super, że tylu rzeczy japońskiej terminologii można się nauczyć z tego opowiadania. No i koniec piękny, ulga, że to się dobrze skończyło. Czytałam powoli, zeby napawać sie każdym Twoim słowem:)

  Wierna fanka:)
  1. Dziękuję wiernej fance za wspaniały komentarz, który motywuje mnie do dalszej, ciężkiej pracy nad nowymi e- bookami. Jak to ludzie mądrzy mówią, pisarz już jest, tylko żeby jeszcze czytelnicy byli, chociażby jeden ale wierny – to już będzie sukces! No i jest!

 2. Tekst z dużym potencjałem – przeczytałam kilka razy z zaciekawieniem. Doceniam dużą dbałość o szczegół, dokładnie oddane realia miejsca, można się tam z łatwością przenieść. Można poczuć dobrze, kim jest główny bohater, a jednocześnie zostaje spore pole do pracy własną wyobraźnią. Zaskakujące dla mnie zakończenie tekstu 🙂 Polecam serdecznie 🙂

  Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *