O mnie

Myśl o założeniu bloga towarzyszy mi od kiedy na świecie pojawił się mój syn Wiktor, czyli mniej więcej od listopada 2019 roku. Mimo, iż w pierwszych miesiącach życia dziecka, człowiek raczej marzy o tym, by jak najwięcej się wysypiać, ja pokusiłam się o stworzenie pierwszych wpisów. Od jakiegoś czasu zaczęło mnie drażnić pisanie do szuflady, dlatego zdecydowałam się, że zacznę pisać dla szerszego grona czytelników.

Pisanie towarzyszy mi od kiedy założyłam mój pierwszy zeszyt składający się z samych kartek, w których było mnóstwo rad i wskazówek dla moich przyjaciół jak żyć. 🙂 Miałam wtedy mniej więcej dziewięć lat.

Potem rozpoczęłam przygodę z pamiętnikami, która trwała około szesnastu lat. Zapisałam mniej więcej dwieście zeszytów, które do dziś leżą na strychu.  W międzyczasie napisałam sporą ilość wierszy o tematyce miłosnej i humorystycznej, jednak większość z nich nigdy nie ujrzała światła dziennego. Do dziś moim idolem jest Julian Tuwim i marzę aby stworzyć wiersz pokroju ,, Lokomotywy’’. Zdaję sobie jednak sprawę, że daleko mi do jego twórczości, mimo to staram się rozwijać swoje umiejętności pisarskie.  Na co dzień jestem osobą z dużym poczuciem humoru, co pozwala mi tworzyć również i wesołe formy literackie. Piszę wiersze, opowiadania, ciągle biegam z notatnikiem i przyglądam się światu, szukając inspiracji.

Osobisty blog daje mi możliwość odpłynąć do innego świata,a  przede wszystkim  rozwijać swój kunszt literacki.

Zapraszam do wspólnej przygody