O mnie

Myśl o założeniu bloga towarzyszy mi od kiedy na świecie pojawił się mój syn Wiktor, czyli mniej więcej od listopada 2019 roku. Mimo, iż w pierwszych miesiącach życia dziecka, człowiek raczej marzy o tym, by jak najwięcej się wysypiać, ja pokusiłam się o stworzenie pierwszych wpisów. Za długo pisałam do szuflady i drażniły mnie moje wymówki, że  brakuje mi czasu. Teraz naprawdę nie mam czasu (śpię po 4,5 godzin dziennie), ale już nie narzekam, tylko –  jak tylko nadarzy się jakaś okazja, to siadam do kompa i piszę, piszę, piszę. Posiadam bardzo dużo tekstów w swojej domowej biblioteczce, bo piszę od lat. Mam w swojej szafie dwieście sztuk pamiętników, całą masę wierszy (kto to zliczy!), opowiadania, bajki i kilka sztuk teatralnych. Na moim koncie jest też jeden kryminał, choć co ciekawe, sama kryminałów nie czytam, bo nie lubię. Doszłam do wniosku, że blog to będzie mój taki mały kompromis między szufladą, a wydanym przeze mnie dziełem literackim (o którym skrycie marzę).

Mam na imię Aleksandra, jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci ( Weronika 10 lat, Wiktor 7 miesięcy ). Jako licencjonowana mama, staram się być na tyle dobrze zorganizowana, by prócz prowadzenia domu, mieć jeszcze czas na swoje pasje. A jak zapewne się domyślacie – moją największą pasją jest – PISANIE.

Blog Ola lubi pisać jest pewną próbą sprawdzenia się i realizacją odwlekanych od wielu lat marzeń. Liczę na to, że z biegiem czasu, rozwinę swoje pisarskie skrzydła i pozyskam stałe grono wiernych czytelników. Najważniejsze to robić coś, co  sprawia nam dużą frajdę i powoduję, że cieszymy się na kolejny dzień. Ja już się cieszę na dziś, na jutro i na WAS.

Zapraszam Was do mojego bloga